پایگاه اطلاع رسانی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان > صفحه اصلي
کمينه  
 
 |  ورود سه شنبه 3 بهمن 1396
 
 
: :
تاريخ امروز سه شنبه ۳ بهمن ۱۳۹۶    ساعت ۰۵:۴۲ ب.ظ  

 
کل اخبار
سرويسهاي خبري
Skip Navigation Links.

اخبار مکاني

امکانات
جستجو
آرشيو

خبر خوان
بازدید مدیر کل کانون خراسان رضوی از برج اداری – تجاری مروارید گوهرشاد مشهد

مدیرکل کانون استان از برج تجاری- فرهنگی مروارید گوهرشاد مشهد که در راستای ارائه خدمات به کودکان و نوجوانان در زمینه های مختلف در دست احداث است؛ بازدید کرد.

در پی دعوت مدیر کل اوقاف و امور خیریه خراسان رضوی ،محقق نیشابوری مدیر کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان خراسان رضوی در روز یکشنبه 13 تیر ماه بازدیدی از برج اداری – تجاری مروارید گوهرشاد- وابسته به موقوفات گوهرشادآغا – انجام داد و در نشست مشترکی که در محل این ساختمان در حال احداث صورت گرفت شرکت کرد.

رویکرد اصلی در کاربری این برج تجاری – فرهنگی ، خدمات رسانی به کودکان و نوجوانان است ، و از این حیث به نظر می رسد در کشور منحصر به فرد باشد . علاوه بر طبقات تجاری که محصولات مورد نیاز کودکان و نوجوانان را عرضه خواهد کرد. دو طبقه فوقانی این برج با زیر بنایی در حدود سه هزار متر مربع به خدمات فرهنگی و آشنایی ملموس کودکان و نوجوانان با مشاغل مختلف اختصاص می‌یابد .

همین موضوع ، پل ارتباطی بین کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان و مجری طرح را برقرار می کند.

در این نشست مشترک ، توضیح مفصلی از سوی جناب آقای ترکان نماینده اجرایی اوقاف در این برج تجاری – فرهنگی ، در خصوص طرح های فرهنگی متنوع در دو طبقه مورد نظر ارائه شد.

مدیر کل کانون خراسان رضوی پس از معرفی اجمالی کانون کشور و خراسان رضوی ، قابلیت های کانون را در ایده پردازی برای این طرح فرهنگی ارائه داد و از انجام این طرح نو و موثر برای کودکان و نوجوانان استقبال نمود.

پیشنهادات مدیر کل و معاون اداری مالی کانون خراسان رضوی مورد استقبال مجریان طرح واقع شد و مقرر گردید به موازات پیشرفت این طرح در جلسات مشترک کارشناسی برای کیفیت بخشی به برنامه ها و ایجاد طرح های نو جذاب برنامه ریزی موثر صورت گیرد.

انعقاد تفاهم نامه مشترک فیمابین کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان خراسان رضوی و بخش فرهنگی این مجموعه اقدام بعدی خواهد بود.

 منبع خبر:
3299
۱۳۹۵/۰۴/۲۹
۱۲:۳۹
     گالری تصاویر               عکس روز
 

آخرين اخبار
 
     
 صفحه اصلي